Baracuda Tour

Specialus pasiūlymas – Lašišų žvejyba pavieniai asmenys  109 eur.

                                               Menkių žvejyba pavieniai asmenys 69 eur.

                                             Starkių žvejyba prie Kiaulės nugaros  tik 25 eur.

(papildoma sąlyga- turi susidaryti ekipažas)

zvejyba juroje laivo nuoma

Nauji įspūdžiai patyrusiems ir pradedantiesiems žvejams – tai menkių žvejyba. Šį pramoginės žūklės maršrutą rekomenduojame kolektyvui  iki 6 žmonių. Palankiomis oro sąlygomis, kai galima žvejyba prie abiejų bortų, į menkių žvejybą gali vykti 8 žmones.

Lašišų žvejyba – tai šaltojo ir šiltojo sezono vandens pramoga, idealiai tinkanti žvejybos profesionalams ir entuziastams, tarp savo trofėjų norintiems įsirašyti ir lašišų laimikį. Žūklė velkiaujant vyksta šaltuoju metų laiku, kai vandens temperatūra yra žemesnė nei +14 C.

Niekam ne paslaptis, kad STARKIS, tai mūsų Kuršių marių Barakuda. Būtent dėl plėšrumo ir jėgos kartais vadinama lietuviška Baracuda. Zvejybajuroje.com kolektyvas siūlo Baracuda Tour Kuršių mariose šios plėšrios žuvies žvejybai, o tiksliau laukinei medžioklei. Žvejojame prie Kiaulės nugaros, ir Kuršių mariose.

Talpinam 8 žvejus patogiai,  max iki 10;

Starkis (toliau Baracuda) – lietuviškos žūklės klasika, įprastai sverianti apie 0,5–2,5 kg, tačiau ypatingomis progomis, Žinant puikias Baracuda žvejybos  vietas, starkių svoris gali pasiekti net 20 kg.  Starkiai priklauso ešerinių šeimai, kurių pagrindinė gyvenamoji vieta nuo seno buvo Kuršių marios. Todėl žvejojama vaizdingose Kuršių marių vietose – prie Kiaulės nugaros ir duobėse, esančiose netoli Juodkrantės. Visos duobės sumatuotos mūsų asmeniniu batimetrijos prietaisu, kur jokia Baracuda nepraslys pro šalį.

Baracuda Tour  Laivo Nuoma žvejybą galima derinti su apžvalginiais-turistiniais maršrutais. Baracuda Tour žvejybos Kuršių mariose kryptis rekomenduojama kompanijoms iki 6 žmonių, maksimalus kelionės dalyvių ir žvejų skaičius – 8 žmonės.

Ieškote laivo žvejybai, šventei ar išvykai – su HUNTER siūlome Jums kokybiško, saugaus, stabilaus ir erdvaus laivo nuomą.

HUNTER laivo nuoma, greitaeigio katerio nuoma Klaipėdoje, Nidoje, Mingėje, Uostadvaryje, Rusnėje, Drevernoje. Vandens kelionių organizavimas Kuršių mariose, Nemuno deltoje ir į Baltijos jūrą. Jūsų išvykai siūlome daugiau laivus, kurie skiriasi dydžiu, greičiu, išvaizda, plaukiojimo maršrutais, prabangos lygiu ir kitomis savybėmis.

HUNTER – tai savo segmente stabiliausiais, erdvus ir komfortabilus laivas žvejybai, šventėms ir įvairios trukmės išvykoms su išskirtinai taupiu dyzeliniu varikliu 320AG. Jūsų patogumui laive įrengta mini virtuvėlė, WC, miegamos vietos, o denio priekyje ir gale rasite dailius minkštasuolius.

Faktinis denio plotas žvejybai siekia net 12 m2, o vieno borto ilgis yra 8 m. Erdvioje šildomoje kabinoje telpa 6 žmonės. Todėl laivas yra labai patogus 6 žmonių žvejybai ir puikiai tinka mergvakariams, bernvakariams, kolektyvo išvykoms ir kitoms progoms. Pramoginių kelionių ir švenčių metu laive telpa iki 12 žmonių..

Laivas nuomai aprūpintas moderniomis gelbėjimosi ir ryšio priemonėmis bei papildytas aukščiausios kokybės Garmin navigaciniais prietaisais – Panoptix, Down View, Live View. Laive taip pat įdiegta povandeninių žemėlapių sudarymo įranga ir sonarai, parodantys nuskendusius povandeninius objektus bei nuvedantys ten, kur žvejų laukia gausus laimikis.

 

Call Now Button