Baracuda Tour

Specialus pasiūlymas – Lašišų žvejyba pavieniai asmenys  109 eur.

                                               Starkių žvejyba prie Kiaulės nugaros  tik 25 eur.

(papildoma sąlyga- turi susidaryti ekipažas)

Lašišų žvejyba – tai šaltojo ir pereinamojo sezono vandens pramoga, idealiai tinkanti žvejybos profesionalams ir entuziastams, tarp savo trofėjų norintiems įsirašyti ir lašišų laimikį. Žūklė velkiaujant vyksta šaltuoju metų laiku, kai vandens temperatūra yra žemesnė nei +14 C.

Talpinam 8 žvejus patogiai, tai didžiausias greitaeigis žvejybinis laivas Klaipėdoje;

 

Ieškote laivo žvejybai, šventei ar išvykai – su HUNTER siūlome Jums kokybiško, saugaus, stabilaus ir erdvaus laivo nuomą.

HUNTER laivo nuoma, greitaeigio katerio nuoma Klaipėdoje, Nidoje, Mingėje, Uostadvaryje, Rusnėje, Drevernoje. Vandens kelionių organizavimas Kuršių mariose, Nemuno deltoje ir į Baltijos jūrą. Jūsų išvykai siūlome daugiau laivus, kurie skiriasi dydžiu, greičiu, išvaizda, plaukiojimo maršrutais, prabangos lygiu ir kitomis savybėmis.

HUNTER – tai savo segmente stabiliausiais, erdvus ir komfortabilus laivas žvejybai, šventėms ir įvairios trukmės išvykoms su išskirtinai taupiu dyzeliniu varikliu 320AG. Jūsų patogumui laive įrengta mini virtuvėlė, WC, miegamos vietos, o denio priekyje ir gale rasite dailius minkštasuolius.

Faktinis denio plotas žvejybai siekia net 12 m2, o vieno borto ilgis yra 8 m. Erdvioje šildomoje kabinoje telpa 6 žmonės. Todėl laivas yra labai patogus 6 žmonių žvejybai ir puikiai tinka mergvakariams, bernvakariams, kolektyvo išvykoms ir kitoms progoms. Pramoginių kelionių ir švenčių metu laive telpa iki 12 žmonių..

Laivas nuomai aprūpintas moderniomis gelbėjimosi ir ryšio priemonėmis bei papildytas aukščiausios kokybės Garmin navigaciniais prietaisais – Panoptix, Down View, Live View. Laive taip pat įdiegta povandeninių žemėlapių sudarymo įranga ir sonarai, parodantys nuskendusius povandeninius objektus bei nuvedantys ten, kur žvejų laukia gausus laimikis.

 

 

Call Now Button