Išgyvenimas su Hunter kapitonu

persikelimas per upe

Hunter kolektyvas su džiaugsmu  praneša, kad mūsų įgulą papildė 2’asis kapitonas Tadas. Ateidamas I mūsų kolektyvą iš karinių pajėgų Tadas atsinešė žinias ir patirtį. Per eilę metų specialios paskirties padaliniuose įgijo žinių kurios praverčia nestandartinėse bei kritinėse situacijose.

Plėsdami laisvalaikio gamtoje pramogas, apimančias vandens kliūčių ruožų įveikimą, komandos formavimą ir aktyvų bei ekstremalų poilsį gamtoje, siūlome ciklą “išgyvenimas su Hunter kapitonu

Mokymų tikslas yra suteikti naudingų praktinių ir teorinių išgyvenimo žinių, kurios gali praversti kaip kasdieniniame gyvenime elgesio prie vandens, taip ir ekstremaliose situacijose. Įgytos žinios leis jums nepanikuoti, o elgtis techniškai, prailgins Jūsų išgyvenimo galimybes, leis išgelbėti kitus, pasirūpinti artimaisiais.

Išgyvenimo kursai – tai menas, naudojant minimalias priemones pasiekti tikslą, išgyventi, padėti, pasirūpinti artimu.

 

Tai įtraukia Vandens kliučių įveikimą, laužo sukūrimą primityviom priemonėm, nakvynės vietos parinkimas bei įrengimas, maisto gaminimas ant ugnies. Kviečiame bernvakarių dalyvius išmėginti jaunikį, taipogi kviečiame jaunąsias atsiųsti savo būsimuosius bandymam. Mes pasakysim, iš kokio molio jie drėbti, ar sugebės apginti šeimą ir Tėvynę.

Veiksmo vieta – Lietuviškos “amazonės” Nemuno deltoje, vandens bei pelkių yra pakankamai, vyksime laivu. Pramogu ciklas apima:

Persikėlimo per upę pratybos “lite” versija:
  1. Darant virvių perkėlą
  2. Darant “poncho” plūdurą
  3. Iš eigos (kai nėra laiko pasiruošimui kliūtis forsuojama su visa ekipuote ir įranga)

Kaina *150 eur.

 

Išgyvenimo pagrindai:

Ugnies įkūrimas, Nakvynės vieta, Maisto ruošimo būdai, Vandens paruošimas gerti

Orientacinis po vandeniu “lite” versija:

1 val. trukmės pratybos, orientavimasis blogam matomume su kompasu, instruktažas, elgesys kritinėse situacijose, “išėjimas iš užlieto laivo po vandeniu”, skirta iki 8 Hunter ekpažui. „Lobio“ paieška, svorio iškėlimas į paviršiuKaina *100 eur.

Išgyvenimas vandenyje surištomis rankomis ir kojomis:

1-1.5 val. trukmės pratybos ir teorija, kaip išgyventi vandenyje, jei dėl “įdomių ir nenumatytų” aplinkybių atsidūrei vandenyje, gylyje iki 4m surištas, kai iki kranto 1 km ir daugiau. Nedaplauksi ir neišsilaisvinsi.

Skirta iki 8 Hunter ekpažui

Kaina *100 eur.

Orientacinės pratybos/airsoft:

Papildomai užsakoma pramoga iš mūsų partnerių. Atvyks į vietą su visa įranga. Derinama atskirai

Kiti pratimai:

Išgyvenimo pratybos   6 – 24h. (ugnis, vanduo, orentavimosi pagrindai, maistas, medicinos pagrindai, šalašas, avalynės, kuprinės, valgymo įrankių gamyba)  100 – 400 eur. Pagal atskira susitarima.

Orentacinės pratybos  6 – 24h. (30 – 60min. teorinė dalis, praktinė dalis – pagal pageidavima. Koordinačių skaitymas, orentavimasis vietovėje kompaso – žemėlapio, GPS pagalba.)   100 – 300 eur.  pagal atskira susitarima.

Pratybos  “hardcore”:

Planuojame pasiūlyti įvairių ekstremalių pramogų, karo žaidimų. Sunkumo lygis nuo  “lite” iki “hardcore”. Instruktorių kiekis priklauso nuo užduočių sunkumo. Nuo 8 iki 30 valandų. Veiksmo vieta – Nemuno delta, Minija, Vilhelmo kanalas. Derinama individualiai.

Daugiau informacijos:

info@zvejybajuroje.com

 

*naudotos nuotraukos asmeninio albumo bei vyr. srž. Stašelis.

 

Call Now Button