Maršrutas Šilutė – Nida – Šilutė

Šilutės laivų mažajame uoste nuo birželio 1 d.  teikiama reikalinga šio sezono turizmo paslauga, greitai persikelti į Nidą. Laivas Hunter „zvejybajuroje.com“ nuo birželio 1 d. užsakomaisiais reisais plaukioja iš Šilutės mažųjų laivų uosto į Nidą. Esant poreikiui galime perkelti  turistų grupes ir į vieną pusę, Šilutę , Nidą ar į kitas Pamario lankytinas vietas.

 

Poilsiauti prie jūros susiruošusiems žmonėms nebereikės svarstyti, kurį paplūdimį rinktis, ar verta karštą vasaros dieną stovėti automobilių spūstyse prie keltų. Vakarų Lietuvos gyventojai,  atvykėliai iš visos Lietuvos Hunter laivu nuo šiol galės vykti į Nidą nesukdami galvos dėl parkavimo problemų ir automobilių spūsčių. Atvykusiems automobiliu siūloma  automobilių stovėjimo aikštelė.

Silute Nida
Silute Nida

 

 

Nuvyksim greitai lankytinomis vietomis

Norint automobiliu nuvykti į Neringą, vykstantiems automobiliu reikia mokėti nemažą ekologinį mokestį, nepigus transporto priemonės perkėlimas keltu iš Klaipėdos, papildomai skaičiuojami ekipažo nariai, prisideda degalų sąnaudos bei parkavimo problemos Neringoje. Nomokamų parkavimosi vietų Neringoje praktiškai nėra, nuvykus tenka pasukti galvą, kur palikti transporto priemonę.

Poilsiautojai palikdami transporto priemones Šilutės mažųjų laivų uoste, prisidės prie Kuršių nerijos taršos mažinimo. Ji yra įtraukta į UNESCO pasaulio paveldo objektų sąrašą, todėl ten visais įmanomais būdais stengiamasi mažinti transporto priemonių eismą. Pasirinkusieji kelionę į Nidą taip pat prisidės ir prie automobilių parkavimo problemos sprendimo.

Kelionė į vieną pusę tekainuos 35* eur. Už nedidelį papildomą mokestį poilsiautojai kartu galės pasiimti dviratį, labai populiarią ir bene patogiausią transporto priemonę Neringoje.

Greitas ir patogus

Siekiant poilsiautojams užtikrinti pakankamą laiką pramogoms Neringoje, Hunter laivas iš Šilutės uosto gali išplaukti 6 -8 val.  ir grįšti 21 – 23 val. Kelionė iš Šilutės Šyša, Atmata ir Kuršių mariomis iki Nidos uosto teužtruks 1,5 val. Moderniame 8-viečiame laive yra  WC, vaišiname kava arba arbata.

HUNTER – tai savo segmente stabiliausiais, erdvus ir komfortabilus laivas žvejybai, šventėms ir įvairios trukmės išvykoms su išskirtinai taupiu dyzeliniu varikliu 320AG. Jūsų patogumui laive įrengta mini virtuvėlė, WC, miegamos vietos, o denio priekyje ir gale rasite dailius minkštasuolius.

Faktinis denio plotas žvejybai siekia net 12 m2, o vieno borto ilgis yra 8 m. Erdvioje šildomoje kabinoje telpa 6 žmonės. Todėl laivas yra labai patogus 6 žmonių žvejybai ir puikiai tinka mergvakariams, bernvakariams, kolektyvo išvykoms ir kitoms progoms. Pramoginių kelionių ir švenčių metu laive telpa iki 9 žmonių..

Call Now Button