Kelionė laivu iš Klaipėdos į Nidą

45 km vandeniu!  Nuostabi kelionė iš Klaipėdos į Nidą, vinguriuojanti per Kuršių marias, – įspūdingiausias Lietuvoje. Kelionė prasideda laivu Hunter iš Klaipėdos pilies uostelio, ir veda Nidos link. Vyksime pro Kiaulės Nugarą, senąsias povandenines gintaro kasyklas, Juodkrantę, Negyvąsias kopas, Pervalkos švyturį. Maršrutas driekiasi per Kuršių nerijos nacionalinį parką, kurį UNESCO pripažino vienu iš unikalių gamtos ir kultūros paveldo objektų Baltijos jūros regione. Kuršių nerijos kraštovaizdis – tai gamtos ir žmogaus taikaus sugyvenimo pasekmė. Čia labiausiai žavi pušynai, vėjo pustomos smėlio kopos, nuo kurių atsiveria nuostabūs vaizdai į Baltijos jūrą ir Kuršių marias. Išsibarsčiusios gyvenvietės – Juodkrantė, Pervalka, Preila ir Nida – traukia akį autentiškomis žvejų sodybomis, dengtomis nendriniais stogais, stūksančiais pamario švyturiais, paslaptis saugančiomis medinėmis Raganų kalno skulptūromis, netoliese įsikūrusia unikalia kormoranų ir pilkųjų garnių kolonija. Erdvūs auksinio smėlio paplūdimiai vilioja pailsėti ir atsigaivinti jūros bangose.

Kelionės trukmė nuo  2 iki 4 valandų, priklausomai nuo pageidavimo ir sustojimų lankytinose vietose.

Vežame iki 8 žmoniu. Maršrutas užsakomasis. Kaina 290* euro

Kruizai laivu Kuršių mariose

Lietuvos pajūrio miestai, Nemuno vingiai, gamtos perlai Kuršių nerijoje – visa tai kitu, netikėtu kampu pamatyti galite išsirinkę Jums patrauklų dienos išvykos laivu maršrutą. Kelionės laivu visą dieną praleisite gryname ore, pasimėgausite saulės voniomis ir maudynėmis. O tiems, kurie domisi žvejybos tradicijomis, esame paruošę du išskirtinius maršrutus, vingiuojančius pro nuo seno žinomus žvejų kaimelius – Dreverną ir Mingę. Ilgasis dienos kruizas aplink Kuršių marias, Miniją, Vilhelmo kanalą, Dreverną sudaro 62 jūrmyles ir 11 valandų kelionę, krante praleidžiant 1.5 val lankytinose vietose. Kruizai vyksta kreiseriniu apie 6 knt. greičiu, kas leidžia patogiai jaustis ir stebėti aplinką.

 

Galimybės plaukti pigiau

Esant planiniam plaukimui, galime paimti mažesnį žmonių kiekį maršrute Nida – Klaipėda – Nida, Šilutė – Nida – Šilutė, už patrauklią kainą. Teirautis +37062343688

* kainos nurodytos be PVM

Call Now Button