Gelbejimosi plaustai profesionalam ir mėgėjam

gelbejimosi plaustas

Kodėl Sea-Safe?

SeaSafe gelbėjimosi plaustai pagaminti Prancūzijoje – patikimiausias partneris jūroje jums ir jūsų ekipažui. Patikimas ir solidus gamintojas, Europinė ISO 9650 sertifikacija, kuri ypatingai griežtai reglamentuoja gaminio tinkamumą jūrų sąlygoms pagal plaukiojimo zonas.

Tai mėgėjam ir profesionalam skirtas produktas, kurį naudoja rimtų bei pavojingų išvykų kapitonai.

Savaime atsistatančių / atsiverčiančių plaustų linija, kurios neįmanoma apversti – maksimali sauga jūroje. Demonstracija video žemiau.

Ką būtina žinoti prieš perkant plaustą?

Europoje ISO sertifikacija yra būtina, gal ne visose EU šalyse, tačiau ISO standartų laikymasis yra svarbu. Tai gamybos proceso, medžiagų ir gaminio techninių parametrų kontrolė bei atitikimas. Nėra lengva gauti ISO reikalavimų atitikmens sertifikatą. Tai kokybės ženklas. Visada atkreipkite dėmesį, ar gelbėjimosi plausto gamintojas sertifikuotas pagal ISO. Sekantis esminis klausimas – kurį ISO standartą man siūlo? Žymėjimas ISO9650 yra nepilnas ir nesuteikia pilnos informacijos, sudaro kokybės iliuziją. Teisingas žymėjimas – Type I (ISO9650-1) arba Type II (ISO9650-2). Tai skirtingi produktai, skirti absoliučiai skirtingoms sąlygoms, turintys skirtingas charakteristikas, saugumo lygį, gaminio svorį ir medžiagų iš ko jis pagamintas stiprumą. Neabejotinai skiriasi gamybos savikaina bei galutinė kaina pirkėjui.

gelbejimosi plausto zymejimas

Daugelis pardavėjų naudoja asosiacyvias plaustų nuotraukas, kas nėra tas produktas, kurį jie parduoda ir taip klaidina pirkėją vizualizuodami pilnesnės komplektacijos ar net kito gamintojo gaminį. Plausto neapžiūrėsi prieš pirkdamas. Mūsų svetainėje nuotauka atitinka gaminį, visada galime suteikti teisingą informaciją iš gamyklos.

Kokie būna plaustai?

Plaustai skirstomi:

talpinantys nuo 4 iki 8 žmonių;
skirti mažiesiems laivams, korpuso ilgis iki 24 m;
tinkami išmesti per bortą iki 4 m;
skirti kelionėms kur švelnios sąlygos yra labiausiai tikėtinos, kaip, bet neapsiribojant, pakrančių vandenimis, didelėmis įlankomis, upėmis bei ežerais;
aukštas autonomiškumo lygis;
talpinantys nuo 4 iki 12 žmonių;
skirti mažiesiems laivams, korpuso ilgis iki 24 m;
tinkami išmesti per bortą iki 6 m aukščio;
dalimami į 2 grupes (grupė A and grupė B, skaityti zemiau);
skirti ilgoms kelionėms, kur aukštos bangos ir stiprus vėjas yra labai tikėtinas, tačiau išskyrus nenormalias sąlygas kaip uraganai;
pilnai autonominis;
paruošti sudėtingoms sąlygom, kur išorės pagalbos nesitikima;
neskirti kelionėms ekstremaliose orų zonose (pvz Pietinių Vandenynų audrų zonos);

Kas tos Grupė A ir B?

Atsižvelgiant i plaukiojimo regioną, gelbėjimosi plaustai skirstomi i temperaturines grupes, iki kokio “minuso” jie gali aktyvuotis. Privalomas testavimas ir atitikimas grupėms, kurios skirtomos:

  • Grupė A – nuo -15C iki +65C
  • Grupė B – nuo 0 C iki +65C

Visi Sea-Safe plaustai atitinka Grupė A ir skirti Baltijos jūrai bei šiaurės Europai.

Papildomas žymėjimas -24h arba +24h  reiškia maisto bei vandens atsargas plauste pagal pageidaujamą rezervo kiekį bei numatomą plaukiojimo regioną. Baltijos jūroje turėtų užtekti -24h atsargų, kelionei Ramiajam vandenyne bei egzotinėse vietose siūlome +24h komplektaciją.

Kodėl mes?

Mūsų partnerystė ir tiesioginiai santykiai su Sae-Safe plaustų gamintoju įgalina pagaminti Jums gelbėjimosi plaustą individualiai per 2 savaites po užsakymo. Galima individuali plausto komplektacija. Ekstra atveju išimtinai įmanoma 3 dienų gamyba (skubos mokestis bei derinimas) ir skubus pristatymas. Visada šviežia pagaminimo data ir maksimalus galiojimo laikas, t.y. 3 metai nuo pagaminimo datos.

Būkite atidūs rinkdamiesi gaminį, nuo kurio priklauso Jūsų bei ekipažo narių gyvybė.

Pasirinkite plaustą mūsų E-parduotuvėje

 

 

 

Call Now Button