Banga gena bangą, žuvis veja žuvį, o įspūdžiai vos telpa širdyje! Esame tam, kad vandens pramogos nuo šiol būtų be rūpesčių ir streso – Jūs žvejojate, žvalgotės ir pramogaujate, perkate laivą, mes užtikriname Jūsų komfortą, saugumą ir nepamirštamus įspūdžius.

Vandens pramogų gerbėjams, žūklės profesionalams ir entuziastams, švenčių mėgėjams  siūlome platų spektrą: laivo ir motorinio katerio nuomą, konsultacijos perkant laivą, kelių valandų, dienos ar savaitgalio išvykas, pramoginės žūklės maršrutus, žvejojant starkius, ešerius, lašišas ir kitas Baltijos jūros, Kuršių marių ir Nemuno intakų žuvis.

O jei tarp standartinių paslaugų paketų nerandate atitinkančio Jūsų norus ir poreikius, mielai suplanuosime išskirtinį šventinį ar žvejybinį maršrutą.

Dėl išskirtinio laivų stabilumo ir patikimumo, kelionė komforto nepraras net ir stipriai banguojančioje jūroje, o modernios gelbėjimosi ir ryšio priemonės užtikrins saugumą bei nuves ten, kur žuvys kimba geriausiai. Erdvus denis su šildoma kabina ir apgalvotu laivo įrengimu leis nesukti galvos dėl patogumų tiek žiemą, tiek vasarą ir atvers netikėtus kelionės vaizdus bei žvejybos malonumus.

Žvejyboje ir kelionėse Jus lydės ilgametę patirtį sukaupę MB „V Marine“ kapitonai, Baltijos jūrą skersai ir išilgai išmaišę nuo Lietuvos pajūrio iki pat Alandų salų Suomijoje.

Atvira jūra!

Kol uosto kaimynai plaukioja pakrantėje, nuo kranto nutoldami vos 12 jūrmylių, drauge su mumis Jūsų kelionėms atsiveria visa jūra. Susisiekime ir aptarkime Jūsų žvejybos poreikius, švenčių ir išvykų idėjas drauge. Hunter kapitonai žino, kaip padaryti dieną įsimintiną.

Apie mus

Kur plauksime šiandien?

 

zvejybajuroje.com  priklauso MB Vmarine grupei. Slapukų politiką ir privatumo politiką bei pirkimo taisyklės vykdomos remiantis MB Vmarine nuostatais ir juos galite rasti paspaudę nuorodas

Call Now Button