Full day trips

Boat charter in Klaipeda. Look at the countryside from a different angle – Lithuanian villages from the water, the Curonian Spit, King Wilhelm canal. Choose your desired day trips. For those that are interested in fishing, we offer trips via the old fishing villages of Dreverna and Minge. Cruising  at 6knt. speed. Fast speed optional, must be agreed.

*Prices indicated without V.A.T.;

  • Up to 8 people
  • 6-12 hours duration
  • 41* eur/h

Klaipėda - Nida (Vilhelmo kanalu)

Klaipėda - Juodkrantė – Dreverna - Vilhelmo kanalas – Minijos upė – Nemunas – Nida **

** empty boat redelivery fee to Klaipeda 80* Euro

Description

Nidą pasiekti galima ir vandens transportu – kviečiame išbandyti netradicinę kelionę nuo Klaipėdos iki Nidos, pamojant Juodkrantės svečiams, aplankant ilgametes žvejybos tradicijas skaičiuojantį Drevernos miestelį ir sudrumsčiant ne tik marių, bet ir Nemuno bei Minijos vandenis.

Klaipėda – Šilutė (Vilhelmo kanalu)

Klaipėda - Juodkrantė - Dreverna – Vilhelmo kanalas - Minijos upė - Nemunas – Šyša – Šilutė **

** empty boat redelivery fee to Klaipeda 80* Euro

Description

Vilhelmo kanalas – unikalus žmogaus rankomis iškastas kanalas, tiesiogiai sujungiantis Klaipėdos uostą ir Miniją. Kelionės metu praplaukiame net tris upes ir įspūdingus gamtos vaizdus bei aplankome Juodkrantę ir žvejų miestelį – Dreverną.

Klaipėda- Juodkrantė-Dreverna-Juodkrantė-Klaipėda

Description

Tiems, kurie nori įvairovės ir kuriems jau pabodo maršrutai po Kuršių Nerijos miestelius, siūlome kompleksišką, įspūdingus vaizdus atveriantį maršrutą, leidžiantį susipažinti su ilgametes žvejybos tradicijas puoselėjančiu Drevernos miesteliu.

Nida - Nemunas – Uostadvaris – Mingė - Nida

Description

Kad pabūtumėte Venecijoje, Jums nereikia niekur skristi, pakanka nuplaukti į Mingę, neretai vadinamą Lietuvos Venecija. Šis pramoginis maršrutas prasideda Nidoje, suka į sraunius Nemuno vandenis ir tęsiasi iki Mingės – vieno seniausių žvejų kaimo Lietuvoje.

Klaipėda –Juodkrantė – Negyvosios kopos – Nida –Klaipėda **

** empty boat re-delivery  to Klaipeda, if one way trip, 80* Euro

Description

Klasikinis Kuršių marių maršrutas, atveriantis netikėtus, akiai malonius ir patrauklius vaizdus, kuriuos pamatyti galima tik iš marių pusės. Mėgaujantis saule ir grynu oru, pasisvečiuojame Juodkrantėje ir Nidoje, apžiūrime analogų Lietuvoje neturinčias Negyvąsias kopas.

Klaipėda – Palanga– Klaipėda

Open sea swiming

Description

Užteks važiuoti į Palangą – į Palangą galima ir nuplaukti. Tai tikrų tikriausias pramoginis maršrutas, jungiantis du didžiausius Lietuvos pajūrio miestus. Plaukiant į Palangą, galėsite ne tik paganyti akis į gamtos peizažus, bet ir išsimaudyti atviroje jūroje.

Journey the route of you choice

Ask us

By submitting contact form you agree with Žvejyba jūroje Privacy Policy:

Confirm

Call Now Button