Istorija

Susipažinkime –  Jūsų HUNTER kapitonas “V

Vaikystės metai prabėgo nuostabioje vietoje – Nidoje, prie Kuršių marių. 

Žvejybos stažą jūroje skaičiuoju nuo 2008 metų. Dažniausiai atostogų kryptis derinama su žvejybos galimybėmis: žvejoti  teko Suomijoje, Alandų salose, Norvegijoje, užpoliareje, bei Rusijos regione Sacha . Žvejyba užkrėčiau visą savo šeimą ir iš jūros be žuvies negrįžtame. Turėdami naujausią dugno skanavimo įrangą, sudarinėjame savo batimetriją ir, priklausomai nuo vėjo krypties, optimaliai parenkame dreifo kryptį. Eksperimentuoju su naujais, kitose pasaulio vietose populiariais masalais ir jų pritaikymu Baltijos jūroje. Pavyzdžiui, „Dugno Laivas“ arba „BottomShip“ – tai populiarus masalas Japonijoje ir ne tik, duodantis puikius rezultatus mūsų vandenyse.

Sėkmingos žūklės receptas yra aktyvus darbas su masalais,o kartu ir besikeičiančių oro sąlygų stebėjimas: UV intensyvumas, saulės spindulių prasiskverbimas pro debesis, saulėlydis ir saulėtekis. Net ir smulkiausias aplinkybių pokytis keičia žuvų elgseną ir mitybos įpročius.

2020 mūsų įgulą papildė 2’asis kapitonas. Ateidamas I mūsų kolektyvą iš karinių pajėgų Tadas atsinešė žinias ir patirtį. Per eilę metų specialios paskirties padaliniuose įgijo žinių kurios praverčia nestandartinėse bei kritinėse situacijose.

Jūsų kapitonas  žino, kaip dieną laive paversti sėkminga ir įsimintina iškyla, o kartu išduoda mažą paslaptį:

laikas praleistas žvejyboje neįskaičiuojamas į gyvenimo trukmę.

Call Now Button