Trumpos kelionės

Saulės palydėjimas jūroje, pažintis su Klaipėdos uostu ir išplaukimas į atvirą jūrą, iškyla Baltijos jūros pakrantėse, unikalūs bernvakariai, mergvakariai ir kitos šventės – kelios valandos laive, o įspūdžių širdyje ir mintyse – begalė. Priklausomai nuo Jūsų norų, poreikių ir idėjų siūlome trumpas kelių valandų keliones Kuršių mariose, Baltijos jūroje ir jos pakrantėse.

Laikas, praleistas laive su ištikimiausiomis draugėmis, pamažu tampa vis populiaresniu būdu paminėti tradicinę, nuotaikingą, neformalią merginų šventę – mergvakarį. Mūsų patirtis sako, jog pasirinkimas šią magišką šventinę akimirką perkelti ant vandens visada maloniai nustebina ir pamalonina būsimą nuotaką. Mergavakario ant vandens trukmė gali būti nuo dviejų valandų iki visos dienos plaukimo. Galite rinktis kelionės maršrutus iš Klaipėdos į Mingės kaimą, Klaipėdos uostas, smėlėtosios Nidos pakrantės, Rusnės sala ar Drevernos uostas. 

Laivuose įrengti visi būtini patogumai, įrengta garso aparatūra. Laive pagal pageidavimą pateiksime užkandžių furšetą iš restorano klaipėdoje. Galime pasiūlyti nuo paprasto žuvies patiekalų pikniko krante iki restorano lygmens vaišių pačiame laive. Taip pat galite atsinešti savo maistą bei gėrimus.

Kainos: nuo 49 eur/val. kelionei virš 6 val., iki  79 eur/val. trumpai kelionei uosto akvatorija.

  • Iki 8 žmonių
  • 2-4 val. trukmė
  • 41 eur/valanda be PVM

Saulės palydėjimas jūroje/ Kuršių mariose

Aprašymas

Saulės palydos – neatsiejama vakarinė pajūrio kraštų pramoga. Mėgstantiems saulės palydas siūlome saulę palydėti kitu, nekasdienišku ir netradiciniu kampu: žvelgiant kaip saulė patalan gula jūroje arba Kuršių mariose.

Klaipėda – Negyvosios kopos - Klaipėda

Aprašymas

Apžiūrėti uostą ne nuo kranto, bet plaukiant laivu ir atrasti netikėtus Mirusių kopų vaizdus – tai kelių valandų trukmės išvykos maršrutas, atversiantis šimtametę Negyvųjų kopų istoriją ir netikėtą augmeniją.

Mergvakariai , bernvakariai ir kt. Jūsų šventės

Aprašymas

Jūsų šventės ir idėjos, mūsų laivas ir pagalba išpildant visus Jūsų norus ir pageidavimus. Erdvus denis, patogi, šildoma kabina, stabilus laivas ir komfortabilus dizainas – vieta įsimintinai šventei, kurios metu galėsite mėgautis vaizdais, saule ir žvejybos malonumais.

Klaipėda – Juodkrantė – Klaipėda

Aprašymas

Juodkrantė – vienas iš Kuršių Nerijos miestelių, besidriekiančių greta Kuršių marių. Šis maršrutas leis pasiekti Juodkrantę ir žinomus šios gyvenvietės objektus netradiciniu būdu iš kitos – marių, o ne sausumos – pusės.

Kelionė Baltijos jūros pakrante

Aprašymas

Baltijos jūra švelniai supa laivą, saulė glosto veidą, o Jūs atrandate netikėtus Lietuvos pajūrio vaizdus ir gamtos peizažus. Kelionė Baltijos jūros pakrante per kelias valandas primins, kokį gražų ir pasididžiavimo vertą pajūrio regioną turime čia pat – Lietuvoje.

Klaipėdos uosto akvatorija- Jūros vartai – Kiaulės nugara

Aprašymas

Galimybę patirti tai, ką patiria išplaukiantys ir į uostą įplaukiantys laivai, Jums atveria šis maršrutas. Apžiūrime prisišvartavusius laivus, apžvelgiame uosto akvatoriją ir plaukiame į Kiaulės nugaros salą, o, esant tinkamoms oro sąlygoms, pro jūros vartus išplaukiame ir į atvirą jūrą.

Kelionė Jūsų pasirinktu maršrutu

Klauskite mūsų

Užpildydami užklausos formą jūs sutinkate, kad asmeniniai duomenys būtų naudojami užklausos administravimo tikslais:

Susipažinau ir sutinku

Call Now Button